Jestli se ti tu líbí zanech tu komentář a vrať se..ale nekopíruj moje fotky !
Nic odsuď nekopírujte ! Ať už jde o obrázky,nebo videa.Všechny podléhají autorskému právu !
Reklamy MAŽU !

Srpen 2009

Služby zákazníkům

27. srpna 2009 v 21:08 | Katiik

Tréninky

Je možno sjednat si tréninkové hodiny. Celá hodina probíhá pod dohledem kvalifikovaného instruktora. Nabízíme tréninky pro úplné začátečníky, ale i pro profesionální jezdce. Koně Vám přidělíme podle toho, jak dobře jezdíte.

Ceník :
1 hodina (30 minut) krok, klus, cval .... 200 kč
1 hodina (60 minut) krok, klus, cval .... 300 kč
1 hodina (30 minut) krok, klus, cval, skoky .... 300 kč
1 hodina (60 minut) krok, klus, cval, skoky .... 400 kč

Vyjížďky

Nabízíme též vyjížďky do malebné krajiny. Naši koně jsou nelekaví a v terénu stoprocentně spolehliví. Na vyjížďku s Vámi pojedou dva instruktoři - jeden v předu a jeden vzadu. Koně jsou zvyklí poslouchat svého jezdce a když to terén dovolí můžete jet i ve dvojici atd.. Koně Vám budou přiřazeni podle Vašich jezdeckých schopností.

Ceník :

Začátečníci :
1 hodina krok [klus] .... 400 kč
2 hodiny krok [klus] .... 550 kč

Pokročilí :
1 hodina krok, klus, cval .... 500 kč
2 hodiny krok, klus, cval .... 600 kč
1 hodina krok, klus, cval, skoky 650 kč

Celodenní výlet krok, klus, cval, trysk, popřípadě skoky, přestávka na oběd (jídlo vlastní) .... 1200 kč

[Slovo v hranatých závorkách] - Pokud zákazník umí např. klusat, Tak se může i klusat. Pokud ne, pojede se jen krokem.

Koně k zapůjčení - ZDE - neaktivní
Trenéři - ZDE - neaktivní

Jezdecké Hry

26. srpna 2009 v 22:06 | Katiik |  Dny na Ranchi
Dneska dopoledne se jeli Hry na koních byly tam 4 úkoly.Jeli hoodně poslušní koně.Jel Starlight,Bluegrass,Eclipse (Achal) a Chex.Kylie totiž půjčila Bluegrass.První bylo přeskočit křížek a nad skokem rozpažit.Byla to docela sranda :-) pak bylo z dálky 10ti metrů hodit do vědra 2 míčky.Carol tam jeden netrafila protože se Starlight pohnul.Pak byl slalom.Všichni ho projeli dobře jenom Brenda s Bluegrass tam vyhnuli jednu laťku.A pak byly cvyky.To bylo spíš o tom,jak dokáží jezdci ovládat koníka jenom holení.Kylie předvedla kolotoč (bez sedla to bylo těžký),Katie předvedla Pytel (noo,jednou zklouzla z Eclipseho) Brenda dámský sed a Carol jenom rozpažila,upažila,připažila....

Prosím hlásek

25. srpna 2009 v 21:54 | Katiik |  Novinky
Tahle fotka tam je taky,ale mě jaksi to přeskočilo ↑
Prosím hlásky pro Foxíka TU .Nevim jestli tam už jsou obrázky,protože sem se přihlásila na poslední chvíly.Ostatní koníci mají velký bodový náskok,na vítěztví to nevypadá.
jinak sem tam s těmahle fotkama :
MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKY ZA HLASY ! kdykoliv vám to oplatím

Moje fotky na Rajčeti

15. srpna 2009 v 22:38 | Katiik |  Obrázky
Na Rajčeti mam zatim jenom 2 alba.Jedny z FD a druhý od babičky.nejsou tam komentáře,protože to nemůžu nikde nalízt !!! Můžete se kouknout,ale nemusíte jestli nechcete.


Kylie

15. srpna 2009 v 22:19 | Katiik |  Zaměstnanci
Jméno : Kylie

Příjmení : Fordová

Přezdívky : Kyl, Ford

Narození : 1972

ZZVJ : ano

Oblíbená barva : modrá a černá

Oblíbené jídlo : Šopský salát

Oblíbený kůň : Earth, Treasured Move, Windtalker, Chex, Bet Yer

Vlastní kůň : Windtalker, Bich Chex to Cash, Bet Yer Blue Boons

Ve stáji je : Spolumajitelka, trenérka westernu

Jezdí : Western - reining, trail, pole bending a cutting

Něco o ní : Kylie se narodila na Floridě.Už od mala jezdila na koních na jedné farmě.Svého prvního koně si pořídila když jí bylo 9 let,appalooského valacha se kterým jezdila reining.Když jí bylo 16 tak se stěhovali do Česka.Její valach bohužel nepřežil transport a tak Kylie hledala stáj kde by mohla jezdit.Dlouho hledala stáj kde by se mohla usadit až narazila na nás a založila spolu se mnou náš ranch.--Fotky budou--

Harmonie

15. srpna 2009 v 22:10 | Katiik |  Moji Traditional
Novinka ! nyní je glossy !
Jméno : RHE Harmonie

Show Name : Chocolate

Přezdívky : Harmony, Hára

Výslovnost jména : Harmonyje

Plemeno : Tuigpaard (Dutch herness hore)

Pohlaví : Plem. Hřebec

Potomci : zatím 0

Zaměření : Drezura, výstavy

Povaha : Pracovitý, přizpůsobivý, rychle reagující.

Původ : matka : x (otec matky : x)
otec : x

To je fotka hned po příjezdu,byl zaprášenej.
Na Roubence

12.8

12. srpna 2009 v 21:30 | Katiik |  Dny na Ranchi
Dneska ráno se vzaly Hollywood Dream,Polaris,Fox a Rascal.A jelo se na vyjížďku.Carol jela na Rascalovi bez sedla.Taky se dnaska rozdělily koně.Zítra se sepíše kdo a kdy bude trénovat.po hodince se vrátily,osprchovali koně protože byly spocení (jelo se jenom klusem a krokem).Pak se vzal Wild Rain (Treasured Hunt Appaloosa) a šel se obsedat.Nejdřív se jenom lonžoval se sedlem a pak si na něj Katie sedla (Katie je Brenda se sakem).Pak už přijeli noví koníci.Nejdřív vyskočil ven Shire,který dostal jméno White Velvet.Pak ven vyšla vznešenýmy kroky Al Hannah.Carol se kní rozběhla a objala jí.Hannah jí poznala ! ikdyž se tak dlouho neviděli.Pak k nim přišli koníci Hollywood (Vůdce stáda) Cheveyo (něco jako ochranář),Fox (ten nesmí chybět) a Lucky (jako bývalí vůdce classiců).Všechni běželi naproti.White Hannah bránil.Je to gentleman..když se seznámily,tak Lucky svolal všechny classicy aby se taky seznámily.Elsinore požádala Lukáše aby nechal velitelství Whitovi,přece jenom je sylnější..Lukášovi se nechtělo,ale pak za nim přišla Marigold (kterou má moc rád ) a poprosila ho,tak teda to vůdcovstí nechal Whitovi.Pak White vyskoušel zdejší jízdárnu,lítal tam jako splašenej.Z radosti si skočil menší kolmák.Pak si vyskoušel i nějaký cviky z drezury.Salinero to všechno sledoval ,a řek si že by mu moh taky ukázat něco z jeho dílny.Tak teda začal předvádět různé cviky.prodloužený klus,piruetu,piaffu... a spoustu dalších cviků.White jenom koukal.Potom jsme nafotily "fotopříběh".Teda spíš něco jak koníkovi "obvázat" bolavou nožku.Polaris ochotně pózoval (Noha ho nebola,ale uměl to dobře přestírat).Pak sme jeli do Chodče pro nějakej vlek.tak jsem ssebou vzala nejnovější koníky a fotila sem.to bylo dneska všechno

Členky

12. srpna 2009 v 13:16 | Katiik
....

Dnes ráno se nám narodila...

12. srpna 2009 v 9:42 | Katiik |  Narozená hříbátka
Jupííííí ! Dneska ráno.když sme šli krmit koně,na slámě už ležela malá kobylka od Rags !!!! už stála na nožkách a zrovna se drbala.Rags na ní musí být pyšná ! dostala jméno Morning Suprise,protože nás opravdu velmi překvapila !

promiňte za kvalitu fotek.

Školní koně

10. srpna 2009 v 19:31 | Katiik
V přípravě, udělat tolik ikonek není žádná sranda :D

Trenéři

10. srpna 2009 v 11:46 | Katiik
Austin
Austin Tonks
Trénuje western
Vlastní jednoho koně a jezdí přes 15 let.


Brenda

Brenda Ferrisová
Trénuje drezuru, parkur a základní výcvik.
Vlastní jednoho koně a jezdí už od mala a se svým koněm startuje ve všemožných závodech, kde se umisťuje na předních místech.

Laura

Laura Campbellová
"Trénuje" přirozenou komunikaci
Vlastní dva koně a je vyučená veterinářka. O přirozenou komunikaci se zajímá delší dobu.

Kylie

Kylie Fordová
Trénuje western a základní výcvik
Vlastní tři koně a jezdí závodně reining a pole bending. Má velmi bohaté zkušenosti v oblasti chovu koní.

Plemení hřebci

10. srpna 2009 v 11:24 | Katiik |  Plemenní hřebci
Sice už je asi po připouštěcí sezoně,ale aspoň seznam na příští rok.

Traditional -

Fox Valley Oliver - Shire hřebec s krásnou černou barvou.Má bohatý nárůst rousů a žíní.Připouští všechny chladnokrevné klisny.Na FD získal 3tí místo.

Ideal - Hřebec plemene Oldenburg.Má talent na Western.Hříbata zdědí pohodlné kroky,silné a zdravé nohy.Připouští klisny plemene Oldengurg,Hannover,Holštýn.na FD získal 2hé místo

Big Chex To Cash - Hřebec plemene AQH,ježděn westernově.Hříbata zdědí Dlouhou jemnou hřívu,obratnost,poslušnost,věrnost a rychlost.Připouští AQH,APH,Mustangy.

Napoli - Hřebec zlaté barvy plemene Achal - Teke.Jezdí Dostihy.Je velmi rychlí a vytrvalí.Svým potomkům dává Věrnost,poslušnost,rychlost,vytrvalost.Připouští všechny klisny.Na FD vyhrál 2hé místo

Polaris - Krásný Arabský hřebec s vzácným zbarvením Rabicano.Je spíš drezurní koník.Dostihy a velká rychlost ho nebaví.Připouští pouze Araby.Svým hříbatům dá nadání pro drezuru,výstavy,lehký tah,výjmečně možná i Rabicano zbarvení

Chubasco - Hřebec Saddlebreda vhodný na výstavy.Potomci dědí mazlivou povahu,rychlost,hezký výstavní postoj a pěkné chody.Připouští Americká plemena.

Harmonie - Je plemene Tuigpaard (Dutch Harness Horse) .Jezdí drezuru a tahá vozíky.Připouští teplokrevníky.Hříbata dědí silné nohy,pracovitost a mírnou povahu.

Spirit - Hřebec mustanga,na kterém jezdíme jenom bez sedla a uzdečky.Dokonce hrál i ve filmu ! připouští americká plemena.Hříbata sou po něm hodná,učenlivá,rychlá,pracovitá.

Barbaro - Dostihový šampion.Je hodně Rychlý a vytrvalí.Připouští klisny plnokrevníků.Hříbata dědí rychlost a vytrvalost.

Cheveyo - Americký mustang.Je trochu divočejší ve volnosti,ale jakmile si na něj někdo sedne je jako beránek.Jezdí se na něm přirozená komunikace.Připouští americká plemena.
Hříbata zdědí pěknou barvu !

Hollywood Dream - Další Mustang.Vyniká ve westernu.Připouští pouze klisny mustanga.Hříbata zdědí Rychlost,obratnost,silné nohy.

Classics -

Lucky - AQH Hřebec.Připouští všechny klisny velikosti Classics !Je jěžděn westernově.Hříbata zdědí hazkou hlavu,dlouhou hřívu a pohodlné chody.

Starlight - Hřebec plemne Griollo.Jezdí cross.skáče hodně vysoko.hříbatům dává hezkou barvu,dlouhou hřívu a ocas a pracovitost.připouští poníky.

Další Alborozové

6. srpna 2009 v 8:03 | Izinka |  Obrázky
Kdo by neznal Alborozoa ! Ale věděli ste,že má menšího brášku velikosti Stablemates ? Já teda ne.No na Ebay je nabízen za 4 USD.Ještě nedávno jich tam bylo asi 20,ale teď je tam jenom tehle.
Já bych ho teda udělala na jinym moldu.

a pak tam je plakát,teda spíš kresba.Je fakt přenádherná !!!!!!!!!!!!! za 14 USD
to muslo tomu člověku dát hodně zabrat !

CM Alborozo

6. srpna 2009 v 7:56 | Katiik |  Obrázky
Na Ebay sem našla krásného přebarveného Albíka !!! je za 275 USD.Je fakt překrásnej !!!! hned bych ho brala.