Jestli se ti tu líbí zanech tu komentář a vrať se..ale nekopíruj moje fotky !
Nic odsuď nekopírujte ! Ať už jde o obrázky,nebo videa.Všechny podléhají autorskému právu !
Reklamy MAŽU !

Plemení hřebci

10. srpna 2009 v 11:24 | Katiik |  Plemenní hřebci
Sice už je asi po připouštěcí sezoně,ale aspoň seznam na příští rok.

Traditional -

Fox Valley Oliver - Shire hřebec s krásnou černou barvou.Má bohatý nárůst rousů a žíní.Připouští všechny chladnokrevné klisny.Na FD získal 3tí místo.

Ideal - Hřebec plemene Oldenburg.Má talent na Western.Hříbata zdědí pohodlné kroky,silné a zdravé nohy.Připouští klisny plemene Oldengurg,Hannover,Holštýn.na FD získal 2hé místo

Big Chex To Cash - Hřebec plemene AQH,ježděn westernově.Hříbata zdědí Dlouhou jemnou hřívu,obratnost,poslušnost,věrnost a rychlost.Připouští AQH,APH,Mustangy.

Napoli - Hřebec zlaté barvy plemene Achal - Teke.Jezdí Dostihy.Je velmi rychlí a vytrvalí.Svým potomkům dává Věrnost,poslušnost,rychlost,vytrvalost.Připouští všechny klisny.Na FD vyhrál 2hé místo

Polaris - Krásný Arabský hřebec s vzácným zbarvením Rabicano.Je spíš drezurní koník.Dostihy a velká rychlost ho nebaví.Připouští pouze Araby.Svým hříbatům dá nadání pro drezuru,výstavy,lehký tah,výjmečně možná i Rabicano zbarvení

Chubasco - Hřebec Saddlebreda vhodný na výstavy.Potomci dědí mazlivou povahu,rychlost,hezký výstavní postoj a pěkné chody.Připouští Americká plemena.

Harmonie - Je plemene Tuigpaard (Dutch Harness Horse) .Jezdí drezuru a tahá vozíky.Připouští teplokrevníky.Hříbata dědí silné nohy,pracovitost a mírnou povahu.

Spirit - Hřebec mustanga,na kterém jezdíme jenom bez sedla a uzdečky.Dokonce hrál i ve filmu ! připouští americká plemena.Hříbata sou po něm hodná,učenlivá,rychlá,pracovitá.

Barbaro - Dostihový šampion.Je hodně Rychlý a vytrvalí.Připouští klisny plnokrevníků.Hříbata dědí rychlost a vytrvalost.

Cheveyo - Americký mustang.Je trochu divočejší ve volnosti,ale jakmile si na něj někdo sedne je jako beránek.Jezdí se na něm přirozená komunikace.Připouští americká plemena.
Hříbata zdědí pěknou barvu !

Hollywood Dream - Další Mustang.Vyniká ve westernu.Připouští pouze klisny mustanga.Hříbata zdědí Rychlost,obratnost,silné nohy.

Classics -

Lucky - AQH Hřebec.Připouští všechny klisny velikosti Classics !Je jěžděn westernově.Hříbata zdědí hazkou hlavu,dlouhou hřívu a pohodlné chody.

Starlight - Hřebec plemne Griollo.Jezdí cross.skáče hodně vysoko.hříbatům dává hezkou barvu,dlouhou hřívu a ocas a pracovitost.připouští poníky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama