Jestli se ti tu líbí zanech tu komentář a vrať se..ale nekopíruj moje fotky !
Nic odsuď nekopírujte ! Ať už jde o obrázky,nebo videa.Všechny podléhají autorskému právu !
Reklamy MAŽU !

Květen 2011

Proč je Balt hodný jenom když se nikdo nedívá ?

14. května 2011 v 19:08 | Katiik
Dneska jsme byly nakupovat v Dance and Jump. Koupily jsme toho dost :) Hackmore, tušírku, háčky k páce (kdyby někdo nepochopil, napište), modré čištění, modrý box na čištění, spoustu pamlsků, modré rukavice, modré gumičky, modré vodítko (2 metry) a... to je všechno :D Dneska jsem zkoušela jak bude Balt fungovat na hackmore. Jelikož už chodil na parellce, tak s tímhle problémy nebyly. Krááásně chodil na jízdárně, to bylo poježděníčko ! A potom jsem začala jezdit dozadu k vratům - tam dělá největší blbosti - otáčí se domů. Poprvé jsem jela tam krokem, cvalem zpátky. Úplně v klidu. Potom klusem tam a krokem zpátky. To mi vždycky dělal blbosti a tentokrát - šel dopředu, hezky v tempu :) A potom jsem to zkusila klusem tam, cvalem zpátky, na jízdárně jsem udělala cvalem kolečko a pak jsem cvalem jela k bráně. A úplně vklidu ! No já čučela :D Hackmore na něj zabírá :)

P.S.: Hackmore je bezudidlové uždění. Je to něco jako nánosník, akorát jsou k němu připevněna ramena a řetízek, která zvyšují ostrost. Je to dost ostré, asi jako pelham na nos, takže na to musí být hodně klidná ruka, jelikož jediným trhnutím můžete koni zlomit nos. Používá se pro koně s tvrdou nebo citlivou hubou, s vadou zubů, nebo pro koně, kteří jednoduše zakusují udidlo.
Já s Baltem po druhé

7. května 2011 v 18:31 | Katiik |  Obrázky
Tak abyste věděli proč tu nejsem, tady je pár foteček.Nejdál jsme se dostali sem - bez sedla, bez uzdečky, jenom na řemenu kolem krku. Tu ohlávku má, protože jsem to dneska zkoušela poprvé, tak abych ho kdyžtak mohla čapnout za nátylník :D

Nohy jak uši od hrnce, to je hrůza co ? Se sedlem je takhle nemám... Ale toho si nevšímejme, všímejme si toho úžasně zrzavého koně s lysinou do otazníku :D

Tady trochu vypadá jako mold Double Troubla, že ? :)Správné postavení holení při obratu :D


Pochvala je nejdůležitější část tréninku :)
Když on se tak hrozně snažil !A protažení po jízdě, aby nám klouby fungovaly.

Je to nejdál co jsme se dostali, další cíl je bez nákrčáku, čili úplně bez ničeho :) Tak za měsíc ježdění na řemenu by to mohlo být.

Kylie a Sapphire na vyjížďce

3. května 2011 v 17:20 | Katiik |  Obrázky

Nevím, ty fotky jsou takové nemastné, neslané ... :D Nejvíc se mi libí asi ta třetí odspoda.