Jestli se ti tu líbí zanech tu komentář a vrať se..ale nekopíruj moje fotky !
Nic odsuď nekopírujte ! Ať už jde o obrázky,nebo videa.Všechny podléhají autorskému právu !
Reklamy MAŽU !

Leden 2012

Balt a já na hubertu

19. ledna 2012 v 17:54 | Katiik |  Videa
Omlouvám se za pozdní vložení videa, ale bylo teprve před týdnem doděláno. Nevšímejte si mých chyb, jako třeba že vysedám moc ze třmenů (teď už ne), všímejte si toho rezavého obra :)
Jinak u toho druhého skoku - ty dívky jely vedle toho skoku, takže jsem nacválala, a ony najednou šup ! Byly tam. A já jsem nestihla zareagovat, takže to ten úžasný kůň vyřešil za mě :) On je zlato :)


Ty rozmazané fotky má na starost Pinnacle studio a ty zmáčklé fotky zase youtube.com :( Fakt mě to štve !

Šťastný pátek třináctého

14. ledna 2012 v 14:52 | Katiik |  Ostatní
Ano, ten můj byl šťastný :D Dostala jsem čtyři jedničky, našla dvě koruny, Balt mi zařehtal na pozdrav a .. byla jsem na plese :D
Tohle bude úplně mimo mísu, pravděpodobně bez nějakého výrazného děje, ale i tak to sepíšu :D
Ples byl od 20:00, to jsme splnily (já a mamka) s pouhým dvacetiminutovým spožděním. Když jsme vešly do sokolovny, na parketu bylo narváno a než jsme si daly bundy do šatny, hudba přestala hrát a všichni si sedli, takže než jsme se propracovali k našim místům - bohužel až úplně u stěny - nějakou tu chvilku to zabralo.
Zapoměla jsem zmínit, že to byl myslivecký ples, takže během těch přestávek jsem si alespoň mohla popovídat (no, spíš pořvat, jaký tam byl rámus) s lidmi, co mají společné zájmy. Myslivosti se aktivně nevěnuji, ale zajímá mě.
No prostě - od těch osmi až do půlnoci se střídavě tančilo a sedělo, a ikdyž jsem tomu nevěřila, podařilo se mi za tu dobu vystřídat pět tanečních partnerů - všichni to byli známí, ale i tak je to úspěch :D Pořádně jsem si vypilovala polku a valčík, brácha mě naučil rock'n'roll (a že to byla sranda) no a ploužák... tam snad není co zkazit.
A o půlnoci za mnou Jana (přítelkyně bráchy a spolupořadatelka plesu) přišla, že má překvapení. Docela jsem se lekla, když jsem viděla krabici od bot a v ní díru :) Že by zvířátko ? Možná nějací mají zajíčci :D A než mi to všechno secvaklo (a než se dostavil pocit protekčního spratka - to by bylo na dlouho :) tak už jsem stála na pódiu a tahala vítězné lístky do tomboly. A když je to myslivecká tombola, tak tam těžko budou hrníčky.
Prostě - doprostřed sokolovny dotáhli plachtu a na ní přišly ceny. Daněly, bažanti, zajíci, selátka a hlavní cena - kňour. No, snažila jsem se vytáhnout nějaký lístek, který by mamce pomohl vyhrát alespoň jednu cenu a nakonec jsem "vyhrála" párek bažantů - slepici a kohouta. Stejně jsme je ale věnovaly Janině rodině.
No a po tombole tak třetina lidí opustila sál :D Takže na parketu bylo hned víc místa. A písničky k tanci se volily podle stupně opilosti :) Ze začátku ještě nějaká ta polka a valčík, ale ke konci už hráli spíš ten rock'n'roll :) A někteří (převážně teda muži) byli, jak se říká ,,na plech," takže si asi dovedete představit, co to bylo za divočinu :D Jeden teda byl extra, ale nepral se, nic, jenom jeho taneční figury byly .. no .. kuriózní :D

Takže to hodnotím kladně, a příští rok snad půjdeme taky :)

LOVU ZDAR !!!


Novoroční předsevzetí

5. ledna 2012 v 20:52 | Katiik
Ok, trochu pozdě, ale co :D Jaká jste si dali novoroční předsevzetí ? Já jsem si chtěla dát nějakou klasiku - zhubnout, zlepšit známky.. ale.. jedničky už se asi zlepšit nedají (leda bych byla první, kdo by na vysvědčení měl 0) a zhubnout.. heh, k čemu mi to bude, když nejsem modelka ani herečka ? :D Takže - nemluvit sprostě. Nemyslete, že jsem někdo, kdo za každé slovo dá vole a podobně, ale občas mi taky nějaký ten nelichotivý výraz občas vykluzne :) A vedu si dobře, takže za to jsem ráda.

A co jste si dali za novoroční předsevzetí vy ?


Kde je ten sníh ? Letos máme jenom bahno :( A já se těšila, jak budu za Baltem jezdit na saních :) (ano, učíme se tahat)