Jestli se ti tu líbí zanech tu komentář a vrať se..ale nekopíruj moje fotky !
Nic odsuď nekopírujte ! Ať už jde o obrázky,nebo videa.Všechny podléhají autorskému právu !
Reklamy MAŽU !

Šťastný pátek třináctého

14. ledna 2012 v 14:52 | Katiik |  Ostatní
Ano, ten můj byl šťastný :D Dostala jsem čtyři jedničky, našla dvě koruny, Balt mi zařehtal na pozdrav a .. byla jsem na plese :D
Tohle bude úplně mimo mísu, pravděpodobně bez nějakého výrazného děje, ale i tak to sepíšu :D
Ples byl od 20:00, to jsme splnily (já a mamka) s pouhým dvacetiminutovým spožděním. Když jsme vešly do sokolovny, na parketu bylo narváno a než jsme si daly bundy do šatny, hudba přestala hrát a všichni si sedli, takže než jsme se propracovali k našim místům - bohužel až úplně u stěny - nějakou tu chvilku to zabralo.
Zapoměla jsem zmínit, že to byl myslivecký ples, takže během těch přestávek jsem si alespoň mohla popovídat (no, spíš pořvat, jaký tam byl rámus) s lidmi, co mají společné zájmy. Myslivosti se aktivně nevěnuji, ale zajímá mě.
No prostě - od těch osmi až do půlnoci se střídavě tančilo a sedělo, a ikdyž jsem tomu nevěřila, podařilo se mi za tu dobu vystřídat pět tanečních partnerů - všichni to byli známí, ale i tak je to úspěch :D Pořádně jsem si vypilovala polku a valčík, brácha mě naučil rock'n'roll (a že to byla sranda) no a ploužák... tam snad není co zkazit.
A o půlnoci za mnou Jana (přítelkyně bráchy a spolupořadatelka plesu) přišla, že má překvapení. Docela jsem se lekla, když jsem viděla krabici od bot a v ní díru :) Že by zvířátko ? Možná nějací mají zajíčci :D A než mi to všechno secvaklo (a než se dostavil pocit protekčního spratka - to by bylo na dlouho :) tak už jsem stála na pódiu a tahala vítězné lístky do tomboly. A když je to myslivecká tombola, tak tam těžko budou hrníčky.
Prostě - doprostřed sokolovny dotáhli plachtu a na ní přišly ceny. Daněly, bažanti, zajíci, selátka a hlavní cena - kňour. No, snažila jsem se vytáhnout nějaký lístek, který by mamce pomohl vyhrát alespoň jednu cenu a nakonec jsem "vyhrála" párek bažantů - slepici a kohouta. Stejně jsme je ale věnovaly Janině rodině.
No a po tombole tak třetina lidí opustila sál :D Takže na parketu bylo hned víc místa. A písničky k tanci se volily podle stupně opilosti :) Ze začátku ještě nějaká ta polka a valčík, ale ke konci už hráli spíš ten rock'n'roll :) A někteří (převážně teda muži) byli, jak se říká ,,na plech," takže si asi dovedete představit, co to bylo za divočinu :D Jeden teda byl extra, ale nepral se, nic, jenom jeho taneční figury byly .. no .. kuriózní :D

Takže to hodnotím kladně, a příští rok snad půjdeme taky :)

LOVU ZDAR !!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiiki kiiki | E-mail | Web | 14. ledna 2012 v 15:02 | Reagovat

to muselo být fakt skvělé! já zvěřinu ráda jím ale nedokázala bych je zastřelit... ty se máš tolik jedniček! :-D

2 Kulicka Kulicka | Web | 14. ledna 2012 v 15:04 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama